O mnie


Cześć! Witam Cię w moim królestwie i zapraszam do rozgoszczenia się! Piszę Magdiczkę, żeby Wam pokazać, jak dużą radość potrafi dać umiejętność szycia. Chciałabym, żeby jak najwięcej z nas chciało czerpać z trendów, aby stworzyć swój niepowtarzalny styl. Dlatego wyjdźmy z sieciówek i uszyjmy sobie styl! Bo wiecie, że nie musimy wszyscy wyglądać, jak z jednej taśmy produkcyjnej, prawda? ;)

Nazywam się Magda i lubię szyć :) Jakiś czas temu pożegnałam Warszawę i przeniosłam się do kraju mojego małżonka - pięknej (i zimnej) Norwegii. Korzystając z chwili oddechu, zabrałam się za definiowanie tego, kim jestem, co lubię i jak chcę wyglądać, a potem testy moich pomysłów przy pomocy maszyny do szycia. Uwielbiam kolory i wzory, a do tego nie boję się wyglądać inaczej od innych. Na Magdiczce pokazuję Wam moje krawieckie wzloty i upadki oraz sposoby na trendy oraz zachęcam do eksperymentowania z fasonami, by wydobywać z naszych sylwetek to, co najlepsze. A na dodatek czasem przygotowuję przepisy na szycie popularnych rzeczy.

A teraz poznajmy się bliżej, czyli 5 faktów o mnie:
  1. Jestem ekonometrykiem z wykształcenia, czyli umiem za pomocą matematyki wyjaśniać zjawiska ekonomiczne. Na przykład w pracy magisterskiej liczyłam, czy i w jakim stopniu wierzenia religijne wpływają na rozwój ekonomiczny państw.
  2. Magdiczka to imię, którego używał znajomy z Czech, gdy się do mnie zwracał. I jakoś tak zostało wśród niektórych znajomych...
  3. Panicznie boję się ptaków. Albo raczej niesamowicie obrzydzają mnie pióra. Cóż... każdy ma swoje dziwactwa...
  4. Sarkazm to moje drugie imię. 
  5. W liceum z uporem maniaka codziennie rano czesałam swoje loki na sucho, dzięki czemu osiągałam efekt siana, w które uderzył piorun. Dzięki temu niezmiennie unikam oglądania zdjęć z tamtego okresu
A kim Ty jesteś?

Twoja obecność, komentarze, rady i (konstruktywna) krytyka są dla mnie niesamowitym zastrzykiem energii. Wpadaj do mnie jak najczęściej, podsyłaj namiary na swoje blogi, komentuj, pisz, czego Ci potrzeba i czuj się jak u siebie.

Chcesz się skontaktować? ---------------> Kontakt